Klin sprężynowy do montażu parapetów F2

Cena: 19 zł
Opis

Klin sprężynowy F2 - NOWOCZESNA TECHNOLOGIA MONTAŻU PARAPETÓW. To produkowany w POLSCE, chroniony prawem patentowym oraz wzorem przemysłowym rozwiązanie, które przewraca do góry nogami tradycyjny proces montażu parapetów. Dlaczego? Ponieważ to produkt stworzony z myślą o efektywności i oszczędnościach.

Klin sprężynowy F2, wykonany z solidnej stali i zabezpieczony przed korozją, to narzędzie, które potrafi unieść aż 18 KG. Dzięki temu montaż staje się błyskawicznie prostszy i szybszy, bez konieczności dużej ingerencji w strukturę muru. Oznacza to mniejsze zużycie materiałów i krótszy czas obróbki - nawet TRZY RAZY krótszy.

Najważniejsze jest to, że Klin sprężynowy F2 doskonale współpracuje z ciepłymi parapetami, a jego dostosowana wysokość do listwy montażowej pozwala zaoszczędzić zarówno na materiałach, jak i uniknąć dodatkowych kosztów. To nie tylko narzędzie, to INNOWACJA, która przekształca branżę budowlaną. Klin sprężynowy F2 to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy w jednym. Wybierz jakość i efektywność, wybierz Klin sprężynowy F2.

  • Dodano: 02 listopada 2023
  • Wygasa: 07 grudnia 2023
Informacje
Mosco - Producent
Lokalizacja ogłoszenia
Inne ogłoszenia z wielkopolskie